טיפול פרטני מוזל

​תודה מכל הלב למטפלים/ות שהצטרפו ויצטרפו

למעגל הנתינה מציל החיים הזה. 

עבורכם זו שעה אחת בשבוע

ועבור נפגעים ונפגעות זו הזדמנות לחיים.

 

לאורך כמעט שלוש שנות הפעילות הראשונות של העמותה נתקלתי פנים אל פנים, במצוקה הנוראית שנובעת ממחסור חמור במענה טיפולי משמעותי לגברים ונשים שחוו פגיעה מינית בילדות.

ברור שנסיוני האישי והידיעה שקיימת מצוקה היו כאין וכאפס אל מול המציאות היום יומית שחוויתי לנוכח הפניות והבקשות לסיוע.

מסתבר שכאב גדול מוליד לפעמים רעיונות, החלטתי לפנות ב"קול קורא" לפסיכולוגים/יות עובדים סוציאליים/יות ופסיכותיראפיסטים/יות שיקחו על עצמם מטופל/ת אחת/ד בלבד, נפגעי פגיעה מינית בילדות תמורת 50-100 ש"ח למפגש טיפולי ובכך יעניקו הזדמנות לשינוי ושיקום לכל כך הרבה אנשים הזקוקים לזה. המטפלים הפרטנים מתחייבים להעניק טיפול ארוך טווח במידת הצורך, כלומר להתייחס לפנים כאילו משלמים מחיר מלא.

ההתרגשות לא ידעה גבולות, תמיד ידעתי על אף ולמרות הפגיעה שחוויתי בילדותי שישנם המון אנשים טובים שמעוניינים להעניק מעצמם לאחר.

תוך פחות משבוע פנו אלי כ -47 וכיום ישנם מעל 400 מטפלים/ות שהסכימו ברצון ובאהבה לתת את המתנה הזו מכל הלב. ל- 160 מתוכם כבר הוצמדו מטופלים/ות. בארבע שנים אחרונות טופלו פרטנית קרוב ל 400 איש ואישה כל אחת ואחד לפי צרכיו.

שמות המטפלים נשארים חסויים אצלי ונמסרים רק למי שפנו לקבל טיפול לאחר שהפונה מקבל מידע על המטפל/ת ומגלה עניין לנסות לעבור תהליך טיפולי איתו/ה. בכך נמנעת מהמטפלים התמודדות מול גל פניות וטלפונים. השם המלא של הפונים לא נמסר לאף מטפל/ת בשום שלב והפונים יכולים לותר ולא להגיע מבלי שנחשפו. 

מי שמעוניין מעוניינת בסיוע אנא צרו קשר עימי ואבצע את החיבור ביניכם לבים מטפל/ת במידה ויתאימו  לצרכיכם. ניתן לפנות אלי בפלאפון מס 054-4789690 אורלי או לחצו כאן והשאירו הודעה, רק אני חשופה להודעות ופרטיות מלאה מובטחת. אנו אמנם בודקים הכשרה ונסיון של המטפלים שפונים אלינו אך חשוב לדעת שהעמותה משמשת כגורם מקשר בין מי שרוצה להתנדב ולהעניק טיפול נפשי מוזל לבין מי שזקוק/ה לסיוע. על המופנים למתנדבים לבדוק את המטפל/ת אליהם הופנו כאילו פנו אליהם באופן עצמאי. ההפניה שלנו אינה מהווה המלצה על המטפל/ת. 

הטיפול הפרטני פרוס בכל הארץ.

פסיכולוגים/יות, עובדים סוציאליים/יות ופסיכותירפיסטים/יות מטפלות/ים בהבעה ויצירה שיש להם נסיון בטיפול בנפגעי פגיעה מינית ובפוסט טראומה מוזמנים ליצור עימנו קשר בפלאפון מס' 054-4789690 אורלי או למייל העמותה המצויין בתחתית עמוד זה.

Call us:

972-544-789-690

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now